۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

معرفی امکانات نرم افزار کنترل کارمندان

کارمند کنترل سامانه قدرتمند و دقیقی در حوزه مدیریت کارمندان است که در عین قدرت و امکانات متنوعی که در اختیار شما قرار می دهد از رابط کاربری بسیار ساده ای برخوردار است و به جرات می توان گفت هر مدیری با هر سطح دانش در حوزه انفورماتیک در کمتر از 30 دقیقه قادر به یادگیری کامل کار با پنل کاربری آن خواهد بود.

سامانه بومی و کاربرپسند

این سامانه بدست برنامه نویسان کارکشته ایرانی طراحی شده است، بنابراین محیط سامانه کاملا برپایه سلیقه مدیران ایرانی است و زبان شیرین پارسی و واحد پولی رایج کشور هم در آن به خوبی پشتیبانی شده است.
بخش های مدیریتی گسترده ای در این سامانه وجود دارد که در منوی بالا به توضیح کامل و جامع هر بخش پرداخته ایم.

سامانه کارمند کنترل

گزارش های دقیق و لحظه ای

با یک نگاه، پس از ورود به پنل مدیریتی سامانه کارمند کنترل، اطلاعات ریز و دقیقی از عملکرد کارمندان شما قابل مشاهده خواهد بود. این اطلاعات نیازی به محاسبات یا تحلیل ندارند و بر پایه این اطلاعات کاملا آماده تصمیم گیری خواهید بود.
همه گزارش ها به شیوه نموداری و تصویری می‌باشد و امکان ذخیره سازی آنها هم فراهم شده است.

گزارش های دقیق و لحظه ای سیستم کارمند

دسترسی ساده به سامانه

برای دسترسی به این سامانه پنل تحت وب و برنامه های کاربردی برای سیستم عامل های iOS و Android آماده سازی شده است؛ بنابراین با هر دستگاهی می‌توانید بدون دردسر به پنل مدیریتی دسترسی داشته باشید.

دسترسی ساده به سامانه کارمند کنترل

نصب آسان و پشتیبانی

بسته نرم افزاری این سامانه به سادگی و در کمتر از 10 ثانیه بروی سیستم های شما نصب می‌شود؛ با این حال اگر کوچکترین مشکلی در این باره داشته باشید، پشتیبان های کارمند کنترل در کمترین زمان شما را برای راه اندازی و حتی استفاده از سامانه راهنمایی می‌کنند.

نصب آسان و پشتیبانی کارمند کنترل

بروزرسانی های پی در پی

امکانات و بخش های این سامانه بسیار گسترده است و روز به روز به شمار ویژگی هایش افزوده می‌شود؛ بنابراین کوشش می‌شود تا سامانه ای عاری از هرگونه مشکل به مدیران ارائه کنیم.

بروزرسانی های پی در پی کارمند کنترل

امنیت بسیار بالا

در ساخت و راه اندازی این سامانه تامین امنیت اطلاعاتی کسب و کار شما به شدت مورد توجه ما قرار گرفته است و اطلاعات شما در بالاترین سطح امنیتی جا به جا می‌شود. امکان میزبانی اطلاعات در داخل محیط کاری خودتان را هم فراهم کرده ایم تا کوچکترین نگرانی درباره امنیت اطلاعات نداشته باشید.

امنیت بسیار بالا کارمند کنترل

ارائه بسته آزمایشی

اگر احساس می‌کنید نیاز است تا بصورت تجربی با این سامانه کار کنید و قابلیت های آن را مورد آزمایش قرار دهید، امکان ارائه بسته آزمایشی بصورت رایگان به مدت یک ماه امکان پذیر است؛ تنها همن را بس که با پشتیبانی سامانه کارمندکنترل تماس بگیرید.

بسته آزمایشی کارمند کنترل


ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !

هک تلگرام توریست اپ ردیاب خودرو