۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

معرفی امکانات نرم افزار کنترل بازاریاب

کارمندکنترل تنها سامانه بومی می‌باشد که افزون بر سیستم مدیریت کارمندان، سیستم بسیار پیشرفته ای هم برای مدیریت بازاریابان در نظر گرفته است. بازاریابی همیشه بخشی از کسب و کار بوده که امکان مدیریت و نظارت بروی آن وجود نداشته است ولی کارمندکنترل به شیوه امروزی برای این بخش هم راهکار بسیار پیشرفته و دقیقی دارد.

مدیریت بازاریابان

می‌توانید همه بازاریابان فروش خود را ثبت کنید و با دستگاهی که در اختیار آنها قرار می‌دهید به نظارت و مدیریت کامل آنها بپردازید.
بخش های مدیریتی گسترده ای برای بازاریابان وجود دارد که در منوی بالا به توضیح کامل و جامع هر بخش پرداخته ایم.

مدیریت بازاریابان

دریافت اطلاعات درست و دقیق

از آنجایی که در این سامانه بخش بازاریابی برپایه گفته های بازاریابان نمی‌چرخد و همه چیز مستند و بصورت دیجیتالی ذخیره خواهد شد، مدیران می‌توانند با اطلاعاتی بسیار دقیق به مدیریت بخش فروش محصولات خود بپردازند.

دریافت اطلاعات درست و دقیق

کنترل بازاریابان

در این سامانه امکان کنترل بازاریابان بوسیله دستگاه هوشمندی که همراه آنهاست وجود دارد و می‌توانید موقعیت مکانی بازاریابان خود را لحظه به لحظه رصد کنید.

کنترل بازاریابان

سیستم ایجاد فاکتور

در سامانه کارمند کنترل، بازاریابان فاکتور های فروش را بصورت دیجیتالی در سیستم ثبت می‌کنند تا از انباشت مستندات فیزیکی و حجیم جلوگیری شود و گزارش های دقیق فروش در هر مکانی در دسترس مدیران باشد.

یستم ایجاد فاکتور

مدیریت و دسته بندی محصولات

می‌توانید فهرستی کامل از محصولات خود را به همراه جزئیات دقیق از جمله قیمت واحد، قیمت فروش و مشخصات در این سامانه اضافه کنید تا بازاریابان بدون دردسر و با صرف کمترین زمان به معرفی محصولات بپردازند.

مدیریت و دسته بندی محصولات


ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !