۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

چرا کارمند کنترل؟

هزینه کم، در برابر بازگشت چند برابری، منطقی نیست؟

اگر در این فکر هستید که بکارگیری کارمند کنترل هزینه بر است، باید به شما بگوییم، هزینه ای که برای بکارگیری این سامانه پرداخت می‌کنید حتی 1 درصد سودی که از بکارگیری آن نصیب شما می‌شود هم نخواهد بود! این سامانه منابع انسانی، مالی و حتی زمانی که برای مدیریت صرف می‌کنید را به بهترین شکل بهینه سازی می‌کند، بنابراین جلوی هزینه های اضافی که کنترل آن تا پیش از این ممکن نبوده است، گرفته می‌شود و بازده کاری بالا می‌رود و این همان سود چند برابری است!

امنیت اطلاعاتی شما، مهمترین دغدغه ماست

کارمندکنترل جدای از تحلیل و نظارت بر کسب و کار، بخش بزرگی از تمرکز خود را بروی تامین امنیت کسب و کار شما گذاشته است. این سامانه از هرگونه خسارات ناشی از مفقود شدن و آسیب رسیدن به منابع سخت افزاری جلوگیری می‌کند. همچنین ورود و خروج اطلاعات کاملا تحت نظر گرفته می‌شود و با رخ دادن کوچکترین تخلفی در این زمینه از جمله درز اطلاعات و اسناد، این سامانه شما را آگاه می‌کند.

چه کسانی می‌توانند از این سامانه استفاده کنند؟

کارمند کنترل سامانه ای همه جانبه است؛ کوشش شده تا برای کسب کار های گوناگون پاسخگو باشد. این سامانه برای مدیران مشاغلی که تعداد زیادی کارمند و بازاریاب را مدیریت می‌کنند، بسیار کاربردی است. کاربرد این سامانه در نظارت، مدیریت و تحلیل وضعیت کسب و کاری است که بدست کارمندان شما شکل می‌گیرد.

نمونه ای از شرکت ها و سازمان هایی که می‌توانند برای پیشرفت کاری خود از این سامانه بهره ببرند عبارتند از: آژانس های خدماتی مانند آژانس های مسافرتی، تاکسی تلفنی ها، هتل ها، شرکت های بازرگانی، کارخانه ها، نمایندگی های خدمات و فروش، سازمان ها و نهاد های دولتی که به هر نحو با کارمندان حاضر در محل کار و کارمندان غیرحضوری مانند مامورین پشتیبان و خدماتی سر و کار دارند و..

مدیرانی که زمان زیادی برای حضور در محل کار ندارند و از طرفی نیرو های انسانی را قابل اعتماد برای مدیریت نمی‌دانند، به سادگی می‌توانند در هر کجای کره خاکی که هستند از راه دور به مدیریت کامل کارمندان و وضعیت کسب و کار بپردازند؛ حتی این موضوع برای کارمندان هم صادق است بطوریکه مدیران می‌توانند کارمندانی که بصورت غیرحضوری فعالیت می‌کنند را هم زیر نظر داشته باشند. این سامانه مستندات فیزیکی را از میان می‌برد و همه فاکتور های فروش و گزارش ها در قالب فایل های دیجیتال و در هر موقعیت مکانی قابل دسترسی است. فروش محصولات شما بصورت الکترونیکی خواهد شد و به سادگی می‌توانید نمایندگان فروش را مدیریت کنید. عملکرد کارمندان شما کاملا زیر ذره بین خواهد بود، فعالیت هایی که انجام می‌دهند، وضعیت حضور و غیاب و ساعات بیکاری و همچنین اضافه کاری ها با آماری درست و دقیق در دسترس شما خواهد بود و می‌توانید بر پایه بازده کاری واقعی، دستمزد کارمند را مشخص و پرداخت کنید. ویژگی هایی از این سامانه که برای هر نوع کسب و کاری کاربردی است را در ادامه معرفی می‌کنیم.

امکانات نرم افزار کنترل کارمند

نظارت بر هر نوع نوشته ای

در این سامانه امکان نظارت بر هر نوع نوشته ای که بدست کارمندان شما در سیستم های کامپیوتری تایپ می‌شود، وجود دارد؛ بنابراین مدیران با این قابلیت می‌توانند از درز اطلاعات محرمانه جلوگیری کنند و تمرکز کاری کارمندان خود را مورد بررسی قرار دهند. بر روند پشتیبانی های مکاتبه ای نظارت کرده و اقدامات به جا و نا به جای آنها را شناسایی کنید و رسیدگی آنها بر فعالیت های مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید.

گزارش فعالیت ها و بازده کاری

این سامانه برای بررسی عملکرد کارمندان و فروشندگان شما الگویی هایی را در پیش گرفته است و بر همین پایه نمودارها و آمار هایی را از بازده کاری به مدیران نمایش می‌دهد. در این آمار و گزارش ها ریز جزئیات فعالیت ها و بازده کاری که بر پایه فعالیت ها محاسبه شده، در دسترس است. بخش گزارش ها بدون اینکه نیاز به صرف وقت زیادی داشته باشید در یک نگاه اطلاعات بسیار مفید و ضروری را درباره وضعیت عملکرد کارمندان شما در اختیار می‌گذارد.

فعالیت ها در محیط وب

از آنجایی که کسب و کار های امروزی همگی وابسته به دنیای تحت وب هستند، مدیریت و نظارت بر کارمندان در این دنیای مجازی هم سخت شده است. سامانه کارمند کنترل از جنس همین دنیای مجازی است بنابراین می‌تواند به سادگی از پس نظارت بر کارمندان شما در این محیط بربیاید. در این سامانه تک تک فعالیت های تحت وب کارمندان خود را از جمله گفتگو های اینترنتی، فایل های جا به جا شده و وبسایت های بازدید شده را زیر نظر خواهید داشت.

نظارت بر فعالیت های نرم افزاری

شاید در کسب و کار شما بیش از یک نرم افزار Word برای نامه نگاری نیاز نباشد ولی این موضوع باعث نمی‌شود که تنها برنامه نصب شده در سیستم های کامپیوتری شما همین برنامه باشد! سامانه کارمند کنترل آمار دقیقی از برنامه های نصب شده بروی سیستم کارمندان و همچنین میزان استفاده از هر کدام را به مدیران گزارش می‌کند. بنابراین کارمندانی که تمرکز چندانی بروی کار اصلی ندارند و باعث هدر رفتن ترافیک و پهنای باند اینترنت محیط کاری می‌شوند به سادگی قابل شناسایی خواهند بود.

نظارت بر اسناد و سخت افزار

هرگونه جابه جایی اسناد دیجیتالی و همچنین تغییر در سخت افزار سیستم های کامپیوتر محل کار شناسایی می‌شود. بنابراین از خساراتی که با درز اطلاعات حساس یا تغییر در سخت افزار سیستم ها بوجود می‌آید، جلوگیری می‌شود. نظارت لحظه ای آمار و گزارشاتی که این سامانه در اختیار شما قرار می‌دهد مربوط به گذشته نخواهد بود، می‌توانید لحظه ای به نظارت بر کارمندان خود بپردازید!

پشتیبانی گیری از داده ها (بزودی!)

بزرگترین نگرانی مدیران، می‌تواند از بین رفتن و امنیت اطلاعات باشد؛ بنابراین برای این موضوع هم چاره ای اندیشیده شده است! به این شکل که اگر فایلی از سیستم کارمندان پاکسازی شود، نسخه ای از آن بروی سرور میزبان نگهداری می‌شود تا هم امکان نظارت مدیران بر فایل های پاک شده وجود داشته باشد و هم از پاک شدن اتفاقی فایل ها جلوگیری شود.

نظارت بر شبکه های اجتماعی

موضوع چت و گفتگو در شبکه های مجازی و پیام رسان هایی مانند وایبر و تلگرام به یکی از مشکلات مدیران برای مدیریت کارمندان تبدیل شده است. کارمندان، بخش بزرگی از زمان خود را صرف هدر دادن ترافیک شبکه اینترنت و همچنین زمان خود برای گفتگو در این شبکه ها می‌کنند. برای جلوگیری از این کار می‌توانید با نظارت بر پیام های ارسال و دریافت شده در این برنامه، ضروری یا غیر ضروری بودن فعالیت در این شبکه ها را تشخیص دهید و حتی با شناخت پرکاربرد ترین نرم افزار ها و برنامه ها آنها را مسدود کنید.

نظارت بر بیکاری

بیکاری کارمندان یکی از هزینه بر ترین مشکلات سازمان ها و شرکت هاست؛ در این سامانه فعالیت کارمندان شما نظارت می‌شود و درصورتی که کارمند شما کاری انجام ندهد، برای او زمان بیکاری ثبت می‌شود. یکی از عامل های قابلیت محاسبه دستمزد کارمندان، وابسته به محاسبه میزان کار و بیکاری کارمندان است. شناسایی کارمندان پر کار از کم کار را بسیار ساده خواهدش شد و با بکار گیری این سامانه در کسب و کار، مدیریت، به ساده ترین نقش کاری تبدیل می‌شود!

هم اکنون از خدمات سامانه کارمند کنترل بهره مند شوید !

آماده برای خدمت و شروع نظارت و مدیریت در کوتاه ترین زمان

مرحله اول

ثبت نام در کوتاه ترین زمان و تحویل آنی پنل.

مرحله دوم

نصب نرم افزار

نرم افزار های سامانه را برای کارمندان و بازاریابان در کمتر 10 ثانیه نصب کنید

مرحله سوم

بهره برداری و نظارت

وارد پنل مدیریتی خود شوید و نظارت را آغاز کنید!ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot
ارسال ایمیل

یا ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !

هک تلگرام توریست اپ ردیاب خودرو