۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

نظارت بر عملکرد کارمندان

با نصب کارمند کنترل بروی سیستم کارمندان، می توانید در پنل مدیریتی خود تحلیل و بررسی بسیار سریع و دقیقی نسبت به روند فعالیت روزانه کارمندان خود در ساعات کاری داشته باشید؛ گزارش میزان فعالیت مفید، مدت زمان فعالیت در هر برنامه، تصویر محیط سیستم، متون تایپ شده، مکاتبات انجام شده، گزارش مراجعه و فیلترینگ وب سایت ها، اتصال حافظه های جانبی، فایل های جا به جا شده و.. از جمله آمار های اولیه این سامانه است که در قالب گزارش و نمودار، شما را از وضعیت عملکرد واقعی کارکنان آگاه می سازد.

گزارش کامل فعالیت روزانه به همراه بازده زمانی دقیق

تمامی فعالیت‌های روزانه‌ی کارمندان و کارکنان شما به‌صورت طبقه‌بندی‌شده، اعم از تمامی برنامه های اجراشده، مدت‌زمان صرف شده در هر برنامه، وب‌سایت‌های بازدید شده، ترافیک مصرفی، ساعات بیکاری و فعالیت‌های رایج و موردعلاقه‌ی کارمند به همراه امکان گزارش‌گیری‌های لحظه‌ای(Live) و دقیق در پنل مدیریتی کارمند کنترل قابل‌مشاهده است.
همان‌طور که اشاره شد تمامی این گزارش‌ها به ‌صورت لحظه‌ای محاسبه و در اختیار شما قرار می‌گیرد، بنابراین تمامی فعالیت‌های کارمندانتان در لحظه قابل مدیریت هستند و در صورت مخاطره‌آمیز بودن رفتارهای کارمندتان می‌توانید فوراً به کارمند مورد نظر هشدار دهید و از اتلاف بیشتر منابع، وقت و هزینه در کسب‌وکار خود جلوگیری کنید.

گزارش روزانه کارمند کنترل

ثبت تمامی عبارات تایپ‌شده در برنامه‌ها

از تک‌تک واژه‌هایی که کارمندانتان در برنامه‌های مورد استفاده‌شان وارد می‌کنند آگاه خواهید شد. به‌سادگی می‌توانید یک برنامه را برای دریافت واژه های تایپ‌شده در آن تنظیم کنید و متون تایپ‌شده در این پنجره‌ها را تمام و کمال دریافت کنید.
در این سامانه حتی امکانی تحت عنوان حساسیت به برخی واژه ها اضافه‌شده است که زنگ خطری را برای مدیریت روشن می‌کند به این صورت که اگر کارمند شما از واژه‌ای خاص در کامپیوتر خود استفاده کرد، بلافاصله تصویری از صفحه‌نمایش او گرفته می‌شود.
این ویژگی زمانی کاربرد دارد که شما می‌خواهید از درز اطلاعاتی در سازمان یا شرکت خود جلوگیری کنید و کارمندان خاطی را شناسایی و یا با تفکر پیشگیرانه از اطلاعات حیاتی سازمان خود حفاظت کنید.

ثبت تمامی عبارات تایپ شده

اتصالات جانبی و انتقالات فایل

یکی از مشکلاتی که سازمان‌ها و شرکت‌ها و مراکزی که به شکل گسترده‌ای از کامپیوترها در محل کار خود استفاده می‌کنند، با آن روبرو هستند، تعویض قطعات یا اتصال قطعات و وسایل غیرمجاز و مخاطره‌آمیز می‌باشد که ممکن است امنیت اطلاعاتی شرکت یا سازمان را به‌صورت جدی تهدید کند؛ ازاین‌رو سامانه‌ی کارمندکنترل مجهز به سیستم تشخیص تغییرات سخت‌افزاری نیز می‌باشد.
به‌طوری‌که حتی اگر یک فلش مموری به کامپیوتر کارمند شما متصل شود، شما از آن آگاه خواهید بود و همچنین فهرست تمامی فایل‌های منتقل‌شده توسط کارمند خود را می‌توانید مشاهده نمایید و درصورتی‌که این اطلاعات غیرمجاز، یا اطلاعات طبقه‌بندی‌شده و محرمانه کسب‌وکار شماست، پیش از آسیب های احتمالی چاره‌اندیشی کنید.

اتصالات جانبی و انتقالات فایل

نظارت بر ارتباطات و مکاتبات پرسنل با قابلیت هوشمند سازی

یکی از چالش های مدیران با محیط کاری گسترده و تعداد زیادی کارمند، آگاهی از وضعیت اخلاقی حاکم بر محیط است تا کارمندان با ارباب رجوع به شکلی شایسته و خوب برخورد داشته باشند؛ ازاین ‌رو مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند با استفاده از قابلیت‌هایی که در سامانه‌ی کارمند کنترل گنجانده‌شده است بر تمامی مکاتبات و تماس‌های کارمندان خود نظارت داشته باشند. روند نظارت بر مکاتبات می‌تواند بر پایه برنامه‌های مورد استفاده مانند نرم‌افزارهای پیام‌رسان ازجمله تلگرام باشد یا این‌که نوشته ها در هر نرم‌افزاری با کلیدواژه‌هایی از پیش تعریف‌شده توسط مدیریت حساس و اقدامات لازم ازجمله هشدار و گرفتن تصویر از صفحه‌نمایش انجام شود.

نظارت بر ارتباطات و مکاتبات پرسنل با قابلیت هوشمند سازی

آگاهی از گفتگوها در محل کار

پیش‌تر درباره اهمیت حفظ سلامت و اخلاق کاری بین کارکنان در محیط کار گفتیم؛ اینکه برای تمامی مدیران، روابط کارکنان با یکدیگر به ویژه گفت‌وگویی که مشتریان با کارمندان‌ دارند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و سطح قابل‌توجهی از موفقیت در کسب ‌وکار را تحت تاثیر قرار می‌دهد. یکی از امکانات گسترده ای که در سامانه‌ی کارمند کنترل در اختیار مدیران قرارگرفته است قابلیت شنود، ضبط و ذخیره‌سازی صدای محیط می‌باشد که شما را از گفتگو ها در محل کار آگاه می‌سازد و به‌وسیله‌ی آن قادر خواهید بود از سلامت اخلاقی، صداقت کاری و حسن رفتار کارمندان با اربابان رجوع اطمینان حاصل نمایید.

آگاهی از گفتگوها در محل کار

اعلام وب‌سایت‌های بازدید شده

معمولاً وقتی اشخاص به اینترنت دسترسی پیدا می‌کنند به انجام امور شخصی، وبگردی و گفتگو با دیگران می‌پردازند؛ کارمندان نیز از این موضوع مستثنا نیستند و در محیط کار در میان کارهای رسمی‌شان به وبگردی و گفتگوی آنلاین می‌پردازند و ممکن است در برخی از وبگردی‌هایشان با بدافزارهایی روبه‌رو شوند که امنیت اطلاعاتی/نرم‌افزاری/سخت‌افزاری سازمان را به چالش می‌کشد یا دستکم با مراجعه به وب‌سایت‌های غیرمتبط با حوزه‌ کاری و نیازهای محیط کار، بخش عمده‌ای از زمان فعالیت کاری خود را بر گشت و گذار در وب‌سایت‌ها از دست می‌دهند و درنتیجه با فعالیت و کار کمتر، بازدهی کمتری را برای کارفرما داشته و باعث هدر رفتن منابع می‌شوند.
از این‌ رو می‌توانید در سامانه‌ی کارمندکنترل تمامی وب‌سایت‌های بازدید شده توسط کارمندانتان را کنترل کنید و در صورت نیاز تصمیماتی بگیرید.

اعلام وب‌سایت‌های بازدید شده

ارسال تصویر از محیط سیستم کاربر

شاید بهتر باشد که هر از گاهی برای نظم دادن به فعالیت‌های کارکنان در ساعات اداری، از جزئیات کارهایی که انجام می‌دهند باخبر باشید.
سامانه‌ی کارمند کنترل به مدیران اجازه‌ی کنترل کامل بر روی کامپیوترهای در اختیار کارمندانشان را می‌دهد.
ازجمله امکانات کنترلی تعبیه‌شده در این سامانه، امکان گرفتن تصویر از محیط کار(Desktop) کامپیوتر کارمند است که طی بازه‌های زمانی مشخص از صفحه‌نمایش کارمند تصویری برای شما فرستاده می‌شود و می‌توانید بررسی کنید که کارمند شما در طول ساعات کاری از چه برنامه‌هایی استفاده می‌کند، چه محتوایی را مشاهده می‌کند و درنهایت، فعالیت کلی کارمند شما در ساعات کاری‌اش به چه شکل است.
از مزایای دیگر چنین قابلیتی اطلاع کارمند از وجود چشم پنهان و همیشگی شما در محیط کار و ناظر بر فعالیت‌های اوست که باعث افزایش بازده کاری خواهد شد.

ارسال تصویر از محیط سیستم کاربر


ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !

هک تلگرام توریست اپ ردیاب خودرو