۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

موقعیت یابی بازاریاب

بخش بسیار گسترده ای تحت عنوان موقعیت یابی برای کنترل و مدیریت بسیار دقیق بازاریابان در سامانه کارمندکنترل وجود دارد تا بدون نیاز به پیگیری های مداوم از وضعیت کاری بازاریابان خود در هرکجا مطمئن شوید.

اعلام موقعیت لحظه ای بازار یاب

مدیران می‌توانند لحظه به لحظه در جریان موقعیت مکانی تک تک بازاریابان بروی یک نقشه زنده و با جزئیات بسیار بالا قرار گیرند؛ این نقشه به دو صورت Map و ماهواره ای به زبان پارسی و با تفکیک بسیار ریز مسیر ها، موقعیت ها را نمایش می‌دهد.

 اعلام موقعیت لحظه ای بازار یاب

گزارش فهرست موقعیت های روزانه

اگر زمان کافی برای رصد لحظه به لحظه بازاریابان را نداشته باشید، هیچ چیز را از دست نداده اید! بخشی دیگر در این سامانه وجود دارد که می‌توانید تاریخچه و فهرستی کامل از موقعیت های مکانی ثبت شده از بازاریابان خود را به تفکیک یک بازه زمانی دلخواه ببینید.

گزارش فهرست موقعیت های روزانه

گزارش مسیر های پیموده شده روزانه

اگر می‌خواهید تک تک گام های بازاریابان خود را رصد کنید، از بخشی دیگر می‌توانید مسیر های پیموده شده بدست بازاریابان خود را مشاهده کنید و مدیریت دقیق تری را بروی کارمندان خود داشته باشید.

گزارش مسیر های پیموده شده روزانه


ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !