۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

مدیریت پهنای باند مصرفی

ترافیک در حال تبادل کلیه کارکنان خود را رصد کنید، از اتلاف هزینه در تامین ترافیک مصرفی اینترنت جلوگیری به عمل آورید، میزان مصرف ترافیک اینترنتی مجاز هر کارمند را محدود نمایید و وب سایت های خارج از حوزه کاری را مسدود کنید.

ترافیک در حال تبادل کلیه کارکنان خود را رصد کنید

در پنل مدیریتی خود این امکان را خواهید داشت تا لحظه به لحظه ترافیک و پهنای باند شبکه را مورد بررسی قرار دهید و از شیوه مصرف پهنای باند هر کارمند خود آگاه شوید.
در اینصورت هم مدیریت کاملی بروی هزینه خریداری ترافیک اینترنت خواهید داشت و همچنین با این روش می‌توانید برنامه های که اولویت کمتری دارند ولی پهنای باند بیشتری مصرف می‌کنند را کنترل کنید.

رصد ترافیک شبکه کارمندان

از اتلاف هزینه در تامین ترافیک مصرفی اینترنت جلوگیری به عمل آورید

پس از شناسایی برنامه ها و وبسایت هایی که ارتباطی با روند کاری شما ندارند ولی بسیار بدست کارمندان شما بازدید و استفاده می‌شوند قادرخواهید بود تا آنها را مسدود کرده و به این ترتیب از اتلاف هزینه به جهت تامین ترافیک مصرفی اینترنت جلوگیری کنید.

صرفه جویی در هزینه ی اینترنت کارمندان

میزان مصرف ترافیک اینترنتی مجاز هر کارمند را محدود نمایید

پیش گیری بهتر از درمان است؛ در این سامانه این امکان وجود دارد تا پیش از اینکه بخش بزرگی از ترافیک اینترنت شبکه شما پایان یابد از استفاده بی رویه آن جلوگیری کنید.
می‌توانید برای هر کارمند ترافیک مجاز مصرفی در نظر بگیرید که با پایان یافتن آن دسترسی به اینترنت برای کارمند شما قطع شده و به شما اطلاع داده می‌شود.

محدود کردن ترافیک مصرفی کارمندان

وب سایت های خارج از حوزه کاری را مسدود کنید

یکی دیگر از عوامل بازدارنده کارمندان از فعالیت مفید، وبسایت هایی هستند که ارتباطی با موضوع کاری ندارند؛ در سامانه کارمندکنترل برای این موضوع هم راهکاری در نظر گرفته شده و مدیران می‌توانند دسترسی به وبسایت های نامناسب و نامرتبط را برای کارمندان مسدود کنند.

مسدود سازی و فیلتر سایت ها در محل کار


ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !

هک تلگرام توریست اپ ردیاب خودرو