۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

مدیریت وظایف کارمندان

بدون حضور در محل و بصورت لحظه ای دستورات مدیریتی را ابلاغ کنید، برنامه عملکرد روزانه ، هفتگی و ... را از پیش تعیین کنید و مسئولیت های محوله به هر کارمند را جمع بندی کنید.

بدون حضور در محل بصورت لحظه ای دستورات مدیریتی را ابلاغ کنید

برای سپردن وظایف به هر کارمند دیگر نیازی به احظار یا تماس با تک تک کارمندان نیست؛ با این سامانه می‌توانید از راه دور برای هرکارمند وظیفه ای تعیین کنید و به سادگی با او در ارتباط باشید.
سیستم پیام رسانی کارمند کنترل ارتباط بسیار نزدیکی را بین مدیران و کارمندان ایجاد می‌کند تا مشکلات پیش و پا افتاده کاری را بدون صرف زمان زیاد، حل و فصل کنند.

نرم افزار اتوماسیون اداری کارمند کنترل

برنامه عملکرد روزانه ، هفتگی و ... را از پیش تعیین کنید

از آنجایی که هر کسب و کاری نیاز به برنامه ریزی های از پیش تعیین شده دارد، در این سامانه امکان فرستادن و تنظیم برنامه عملکرد برای کارمندان بصورت روازنه، هفتگی و در فاصله های زمانی مختلف وجود دارد.

برنامه هفتگی کارمندان

جمع بندی مسئولیت های محوله به هر کارمند ( به زودی )

جدای از محول کردن وظایف به کارمندان، انجام صحیح و کامل این وظایف بخش مهمتری به حساب می‌آید. بنابراین در این سامانه گزارش های کاملی از روند انجام مسئولیت های محول شده وجود دارد تا از نتایج کاری آگاه شوید.

نرم افزار ابلاغیه کارمند


ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !

هک تلگرام توریست اپ ردیاب خودرو