۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

مدیریت سفارش و مشتری

بخش سفارش و مشتری جایگزین سیستم های حسابداری سنتی و قدیمی است و به مدیران امکان مدیریت ساده مشتریان و سفارش ها را می‌دهد.

امکان تعریف و دسته بندی محصولات

برای مدیریت ساده تر محصولات خود می‌توانید آنها را به سامانه اضافه کنید و برای آنها دسته بندی در نظر بگیرید تا دسترسی به اطلاعات هر محصول در کمترین زمان، ممکن باشد.

نرم افزار مدیریت محصولات

پرتال ثبت و درج فاکتور آنی و یکپارچه

با بکارگیری این بخش از سامانه کارمندکنترل می‌توانید فاکتور های کاغذی را کنار بگذارید و روند صدور فاکتور را بصورت دیجیتالی و ساده مدیریت کنید.

ثبت فاکتور

قابلیت تعریف انبار و موجودی ( به زودی)

با قابلیت تعریف محصولات در انبار و مشخص کردن موجودی، بازاریابان اطلاعات دقیق و لحظه به لحظه ای درباره کالا های موجود به همراه تعداد موجودی و همچنین مراکز نگهداری و انبار خواهند داشت.

نرم افزار انبار داری آنلاین

محاسبه پورسانت ( به زودی)

می‌توانید از محاسبه های پیچیده برای تعیین دستمزد و پورسانت هر بازاریاب راحت شوید و محاسبه پورسانت را خودکار کنید؛ به این صورت که با محاسبه فاکتور های ایجاد شده، سامانه کارمندکنترل پورسانت هر بازاریاب را با درصد مشخص شده محاسبه می‌کند.

نرم افزار محاسبه پورسانت


ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !