۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

محاسبه دستمزد کارمندان

محاسبه حد نصاب کارکرد ماهانه در ازای حقوق دریافتی، محاسبه میزان کم کاری و اضافه کاری کارمندان ایجاد فیش حقوقی با قابلیت اعمال پاداش، تسهیلات و کسورات

محاسبه حد نصاب کارکرد ماهانه در ازای حقوق دریافتی

در این سامانه امکان تعیین دستمزد هر کارمند و میزان ساعتی که دست کم از هر کارمند انتظار می‌رود تا فعالیت داشته باشد قابل تنظیم است. این سامانه بر همین پایه می‌تواند تشخیص دهد که آیا هر کارمند نسبت به دستمزد دریافتی با محاسبه اضافه کاری ها و تاخیر ها، به حد نصاب و به میزانی که باید، کار مفید داشته است یا خیر.

نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد

محاسبه میزان کم کاری و اضافه کاری کارمندان

با بکارگیری این سامانه امکان محاسبه کم کاری و اضافه کاری هر کارمند و تاثیر آن در دستمزد ماهانه به سادگی امکان پذیر است. بنابراین در این بخش از سامانه، یک سیستم حسابداری بسیار پیشرفته تر و دقیق تر هم خواهید داشت.

محاسبه میزان کم کاری و اضافه کاری کارمندان

ایجاد فیش حقوقی با قابلیت اعمال پاداش ، تسهیلات و کسورات

از آنجایی که یکی از ویژگی های سامانه کارمند کنترل از میان بردن اسناد کاغذی و فیزیکی است و اسناد قابل حمل و دیجیتالی را جایگزین آنها می‌کند، بنابراین ایجاد فیش حقوقی برای هر کارمند و امکان اعمال پاداش، تسهیلات و کسورات بروی هر فیش حقوقی هم امکان پذیر است.

نرم افزار فیش حقوقی


ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !

هک تلگرام توریست اپ ردیاب خودرو