۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

قوانین استفاده از خدمات کارمند کنترل

در هر مجموعه ای از فعالیت ها برای ایجاد نظم و پایداری، همیشه احساس نیاز به قانون و قانونمندی بوده است؛ بنابراین کارمندکنترل هم برای ارائه هر چه بهتر خدمات و همچنین تعیین برخی شرایط کاری، قوانین خود را برای سرویس دهی به کاربران به این شکل مشخص می‌کند.

شانه خالی کردن از مسئولیت ها

هدف، کمک رسانی و ساده تر کردن نقش مدیریت برای کسب و کار هاست، بنابراین از مسئولیت هرگونه استفاده نادرست از این سامانه شانی خالی می‌کنیم.

قوانین و شرایط ارائه خدمات

قوانین فراگیر

  • کارمندکنترل تنها وظیفه پشتیبانی با روش های گفته شده در وبسایت رسمی خود را داراست و پشتیبانی به روش های دیگر مانند پشتیبانی حضوری تنها با هماهنگی های بیشتر انجام می‌گیرد.
  • هر نسخه ی خریداری شده از سامانه، تنها بر روی یک دستگاه قابل نصب وفعالسازی خواهد بود و امکان انتقال آن به دستگاه دیگر نیز وجود نخواهد داشت.
  • کارمندکنترل پشتیبانی بسیار نزدیکی را به کاربران ارائه می‌کند، کاربر موظف است در ارتباط با کارمندان و پشتیبانان رعایت شیوه گفتگو را داشته باشد و درصورتی هرگونه توهین، کارمندکنترل هیچ مسئولیتی درباره ارائه خدمات به کاربر نخواهد داشت.
  • درصورت آگاهی کارمندکنترل از هرگونه سوء استفاده و خراب کاری کاربر در سرویس و محصول خریداری شده که به دیگر کاربران آسیبی وارد کند، کارمندکنترل موظف به برخورد با کاربر است.
  • کارمندکنترل تنها موظف به ارائه خدمات و اطلاعات به شخص خریدار و مالک سرویس (با اهراز هویت) است.
  • در صورت تخلف کاربر، تمامی حساب های کاربری او بدون آگاهی حذف خواهند شد.

قوانین مالی

  • کاربران برای بهره مندی از خدمات نرم افزاری و پشتیبانی موظف به تمدید و پرداخت به هنگام سررسید حساب خود هستند.
  • کارمندکنترل هیچ مسئولیتی در برابر حساب های منقضی شده بدلیل عدم پرداخت سررسید ندارد.
  • پشتیبانی های متفرقه (مانند رفع مشکلات وسیله مورد نظر برای ردیابی) که در چارچوب خدماتی کارمندکنترل نیستند شامل هزینه جداگانه اند.
  • با بهم زدن و درخواست لغو ارائه خدمات از سوی کاربر، هزینه های دریافت شده بازگشت داده نمی‌شود.

کارمندکنترل از قوانین کشور ایران تبعیت می‌کند و همچنین می‌تواند این قوانین و شرایط در صورت نیاز در آینده تغییر دهد که در اینصورت کاربران موظف به خواندن و پذیرفتن قوانین تازه هستند که البته از روش های اطلاع رسانی مطمئن به آنها آگاهی داده خواهد شد.ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot
ارسال ایمیل

یا ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !

هک تلگرام توریست اپ ردیاب خودرو