۰۵۱۳۷۶۴۸۹۱۹
ما را در گوگل محبوب کنید

قوانین استفاده از خدمات کارمند کنترل

در هر مجموعه ای از فعالیت ها برای ایجاد نظم و پایداری، همیشه احساس نیاز به قانون و قانونمندی بوده است؛ بنابراین کارمندکنترل هم برای ارائه هر چه بهتر خدمات و همچنین تعیین برخی شرایط کاری، قوانین خود را برای سرویس دهی به کاربران به این شکل مشخص می‌کند.

شانه خالی کردن از مسئولیت ها

هدف، کمک رسانی و ساده تر کردن نقش مدیریت برای کسب و کار هاست، بنابراین از مسئولیت هرگونه استفاده نادرست از این سامانه شانی خالی می‌کنیم.

قوانین و شرایط ارائه خدمات

قوانین فراگیر

  • کارمندکنترل تنها وظیفه پشتیبانی با روش های گفته شده در وبسایت رسمی خود را داراست و پشتیبانی به روش های دیگر مانند پشتیبانی حضوری تنها با هماهنگی های بیشتر انجام می‌گیرد.
  • هر نسخه ی خریداری شده از سامانه، تنها بر روی یک دستگاه قابل نصب وفعالسازی خواهد بود و امکان انتقال آن به دستگاه دیگر نیز وجود نخواهد داشت.
  • کارمندکنترل پشتیبانی بسیار نزدیکی را به کاربران ارائه می‌کند، کاربر موظف است در ارتباط با کارمندان و پشتیبانان رعایت شیوه گفتگو را داشته باشد و درصورتی هرگونه توهین، کارمندکنترل هیچ مسئولیتی درباره ارائه خدمات به کاربر نخواهد داشت.
  • درصورت آگاهی کارمندکنترل از هرگونه سوء استفاده و خراب کاری کاربر در سرویس و محصول خریداری شده که به دیگر کاربران آسیبی وارد کند، کارمندکنترل موظف به برخورد با کاربر است.
  • کارمندکنترل تنها موظف به ارائه خدمات و اطلاعات به شخص خریدار و مالک سرویس (با اهراز هویت) است.
  • در صورت تخلف کاربر، تمامی حساب های کاربری او بدون آگاهی حذف خواهند شد.

قوانین مالی

  • کاربران برای بهره مندی از خدمات نرم افزاری و پشتیبانی موظف به تمدید و پرداخت به هنگام سررسید حساب خود هستند.
  • کارمندکنترل هیچ مسئولیتی در برابر حساب های منقضی شده بدلیل عدم پرداخت سررسید ندارد.
  • پشتیبانی های متفرقه (مانند رفع مشکلات وسیله مورد نظر برای ردیابی) که در چارچوب خدماتی کارمندکنترل نیستند شامل هزینه جداگانه اند.
  • با بهم زدن و درخواست لغو ارائه خدمات از سوی کاربر، هزینه های دریافت شده بازگشت داده نمی‌شود.

کارمندکنترل از قوانین کشور ایران تبعیت می‌کند و همچنین می‌تواند این قوانین و شرایط در صورت نیاز در آینده تغییر دهد که در اینصورت کاربران موظف به خواندن و پذیرفتن قوانین تازه هستند که البته از روش های اطلاع رسانی مطمئن به آنها آگاهی داده خواهد شد.

ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot
ارسال ایمیل

یا ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !

هک تلگرام توریست اپ ردیاب خودرو