۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

مدیریت و صرفه جویی در هزینه

به جرات می توان گفت ، کارمند کنترل برای مجموعه شما هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری زود بازده با سود بسیار کلان است که این سود را می توانید در قالب ، افزایش بازده کاری کارمندان ، مدیریت بهتر ، صرفه جویی در زمان و هزینه های غیر ضروری احساس کنید و از همه مهمتر از مسائلی که سلامت کاری شما را به خطر می اندازد، آگاه شوید.

تشخیص نقاط ضعف اجرایی و تعدیل نیرو

چکیده ای که ویژگی های مختلف سامانه کارمندکنترل کوشش دارد تا شما را به آن برسانند، افزایش بازدهی و کاهش هزینه هاست؛ با این نگاه شما قادر خواهید بود تا ضعف هایی که در اجرای فرآیند های مختلف در محیط کسب و کار شما وجود دارد را شناسایی کنید و پیش از اینکه خسارات بسیاری را تحمل کنید، نقاط ضعیف کسب و کار را تقویت کنید.

تشخیص نقاط ضعف اجرایی و تعدیل نیرو

افزایش بازده و بهبود محسوس عملکرد تیم

با گزارش های همه جانبه ای که سامانه کارمندکنترل در اختیار مدیران قرار می‌دهد، شناسایی مشکلات بسیار ساده خواهد شد و بنابراین مدیران می‌توانند با صرف کمترین زمان عملکرد تیم کارمندان خود را بهبود ببخشند و بروی عواملی که بازده کاری را افزایش می‌دهد تمرکز کنند.

افزایش بازده و بهبود محسوس عملکرد تیم

کنترل و ایجاد محدودیت بر منابع مصرفی

ویژگی های کنترلی این سامانه تنها بروی هشدار و اگاهی به مدیران نیست بلکه جنبه عملیاتی آن هم به مدیران کمک می‌کند تا بدون نیاز به اطلاع رسانی به جلوگیری از تخلف ها بپردازند و در نتیجه منابع مصرفی را به شکلی پیشرفته مدیریت کنند.

کنترل و ایجاد محدودیت بر منابع مصرفی

رسیدگی هوشمندانه به عوامل اتلاف انرژی

با محدودیت هایی که این سامانه بروی منابع مصرفی قرار می‌دهد، جلوی عوامل اتلاف کننده انرژی کاملا گرفته می‌شود و بنابراین سیستم کاری بسیار بهینه ای را برای مدیران فراهم می‌کند.

رسیدگی هوشمندانه به عوامل اتلاف انرژی


ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !

هک تلگرام توریست اپ ردیاب خودرو