۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

درباره ما

مجموعه ی پویش پرداز فعالیت رسمی خود را از سال 1389 آغاز کرد؛ در ابتدا فعالیت این مجموعه بروی محصولات نرم افزاری متمرکز بود و در زمینه کنترل و مدیریت کسب و کار و خانواده با تمایزی که در ارائه خدمات نسبت به رقیبان خود داشت، توانست جایگاه استوار تری را برای خود بسازد.

اکنون این مجموعه با تمرکز بر نوگرایی در عملکرد خود، کوشش بر ارائه ابزار کنترلی و مدیریت در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری بصورت کاملا پیشرفته و بدون هیچگونه وابستگی به مجموعه های خارجی دارد.

کارمندکنترل نام یک راهکار تازه برای مدیریت و نظارت بر کارمندان و بازاریابان کسب و کار های امروزی است. هدف از ایجاد و ارائه این بسته نرم افزاری، امروزی سازی شیوه های مدیریت و امکان نظارت دقیق تر بر کارمندان است. گروه برنامه نویسان کارمندکنترل با گسترش هر روزه این سامانه کوشش بر افزایش قابلیت ها، برای هر چه دقیق تر و ساده تر کردن نقش مدیریت و رسیدن به جامعه ای با سازو کار مدیریتی بهینه تر است.ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot
ارسال ایمیل

یا ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !

هک تلگرام توریست اپ ردیاب خودرو