۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

حضور و غیاب کارمندان

گزارش وضعیت حضور و غیاب، بدون نیاز به سخت افزار اضافی،  تشخیص خودکار میزان تاخیر و اضافه کاری در بازه های زمانی مختلف، شناسایی علت و بازه های زمانی بیکاری کارکنان

گزارش وضعیت حضور و غیاب بدون نیاز به سخت افزار اضافی

برای حضور و غیاب کارمندان خود دیگر نیازی به استفاده از روش های سنتی یا حتی حضور و غیاب با حسگر های اثرانگشت نیست؛ در سامانه کارمندکنترل معنای حضور و غیاب کاملا دگرگون شده است.
هیچگاه روش های سنتی و حتی حسگر اثرانگشت نتوانسته اند به درستی حضور و غیاب کارمندان را ثبت کنند و راه های گریز بسیاری برای آنها وجود داشته است. در سامانه کارمند کنترل حضور و غیاب کارمندان بصورت خودکار و بطور دقیق انجام خواهد شد.

گزارش وضعیت حضور و غیاب بدون نیاز به سخت افزار اضافی

تشخیص خودکار میزان تاخیر و اضافه کاری در بازه های زمانی مختلف

از آنجایی که در عملکرد حضور و غیاب سامانه کارمند کنترل مبنا، فعالیت کارمندان شما پای سیستم های کامپیوتری است بنابراین میزان تاخیر و اضافه کاری به سادگی قابل محاسبه خواهد بود و نیازی نیست بخش بزرگی از نیروی انسانی خود را درگیر فرآیند حضور و غیاب کنید.

محاسبه تاخیر و اضافه کاری کارمندان

شناسایی علت و بازه های زمانی بیکاری کارکنان

در این سامانه زمان های بیکاری برای هر کارمند کاملا مشخص است، مدیران می‌توانند بر علت این بیکاری آگاهی پیدا کرده و در سریعترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام کنند.
برای نمونه اگر بخش بزرگی از زمان بیکاری مربوط به زمانی است که کارمندان به استراحت می‌پردازند، مدیران می‌توانند این فاصله را بهینه تر مدیریت کنند.

یافتن بازه های زمانی بیکاری کارمندان


ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !

هک تلگرام توریست اپ ردیاب خودرو