۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

بررسی حضور و غیاب بازاریاب

شاید بتوان نشدنی ترین کار در بخش بازاریابی را حضور و غیاب بازاریاب دانست چرا که به دلیل غیرحضوری بودن شیوه کار امکان تایید ادعا وجود ندارد ولی سامانه کارمند کنترل با ردیابی دقیق کارمندان می‌تواند حضور یا غیاب بازاریابان در محیط کاری را تشخیص دهد.

گزارش وضعیت حضور و غیاب بدون نیاز به سخت افزار اضافی

حسگر اثرانگشت شاید برای کارمندان حاضر در محیط اداری مناسب باشد ولی برای حضور و غیاب بازاریابان و افرادی که در خارج از محیط اداری فعالیت می‌کنند به هیچ روی کاربردی ندارد؛ سامانه کارمند کنترل بدون نیاز به سخت افزار اضافی، کار حضور و غیاب بازاریابان را بسیار دقیق و بدون نقص بصورت خودکار انجام می‌دهد.

گزارش وضعیت حضور و غیاب بدون نیاز به سخت افزار اضافی

تشخیص خودکار میزان تاخیر و اضافه کاری در بازه های زمانی مختلف

در کنار سیستم حضور و غیاب، سیستم دیگری بر همین اساس میزان تاخیر یا اضافه کاری هر بازاریاب را روزانه محاسبه کرده و نتیجه نهایی را بر دستمزد ماهانه هر بازاریاب اعمال می‌کند.

تشخیص میزان تاخیر و اضافه کاری بازاریاب

شناسایی علت و بازه های زمانی بیکاری کارکنان

در این میان با مشخص بودن زمان های بیکاری هر یک از بازاریابان و کارمندان، امکان تحلیلی بسیار قوی برای مدیران وجود خواهد داشت تا علت بیکاری را یافته و در سریعترین زمان برای رفع آن چاره ای بی‌اندیشند.

افزایش بازده کاری


ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !