۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ما را در گوگل محبوب کنید

تحلیل و آنالیز بازده کارمندان

بررسی  و آنالیز داده ها ، مهمترین بخش، پس از دریافت گزارش ها می باشد؛ به همین خاطر در کارمند کنترل نیز این قابلیت در نظر گرفته شده است تا در کوتاه ترین زمان و تنها با یک نگاه در جریان روند عملکرد پرسنل خود قرار گیرید و با صرف کمترین زمان بتوانید آمار های روزانه را جمع بندی کنید و نتیجه گیری لازم را داشته باشید.

اعلام جهت گیری مجموعه کاری تحت مدیریت در یک نگاه

در این سامانه بر پایه روش ها و الگوریتم هایی که برای نظارت بر عملکرد کارمندان در نظر گرفته شده است، جهت گیری مجموعه کاری شما مشخص می‌شود. اینکه کارمندان شما در حین کار با چه برنامه ها و وبسایت هایی مشغول هستند باعث می‌شود تا مرتبط بودن یا نبودن فعالیت آنها مشخص شود. اینکه کارمندان شما تا چه حد به کار خود مشغول هستند و آیا بازده مجموعه کاری شما به اندازه کافی می‌باشد یا خیر، پرسش هایی است که سامانه کارمند کنترل پاسخ آن را پیدا می‌کند و شما را از وضعیت آگاه می‌سازد.

 اعلام جهت گیری مجموعه کاری تحت مدیریت در یک نگاه

گزارش دقیق از میزان فعالیت مفید و غیر مفید هر کارمند

اینکه کارمند در محل کار حضور پیدا کند به این معنا نیست که میزان فعالیت او 100 درصد خواهد بود؛ کارمند کنترل، روشی برای شناسایی میزان فعالیت مفید و جداسازی آن از زمان های بیکاری و غیرمفید در خود دارد که البته این خود ابزاری است تا بتوانید میزان فعالیت مفید کارمندان را بیشتر از پیش کنید.

گزارش دقیق از میزان فعالیت مفید و غیر مفید هر کارمند

محاسبه بازده کارایی و ضریب کارایی کارمندان

در این سامانه براساس ساعت فعالیت مفید و ساعات بیکاری برای هر کارمند، بازده کاری محاسبه می‌شود و حتی مرتبط بودن فعالیت کارمندان شما با کار محول شده هم مشخص می‌شود. افزون بر محاسبه نسبت میزان ساعات حضور و ساعات فعالیت نیاز است که نسبت ساعات فعالیت و مرتبط بودن فعالیت با وظایف محول شده هم مورد بررسی قرار گیرد که دقیقا این کار در کارمندکنترل امکان پذیر شده است و آمار های مربوط به بازده کارایی و ضریب کارایی به شکلی ساده و نموداری نمایش داده می‌شوند.

محاسبه بازده کارایی و ضریب کارایی کارمندان

کارآمدترین و ناکارآمدترین های تیم خود را پیدا کنید

پس از محاسبه بازده کاری و نظارت بر فعالیت هر کارمند برای تکمیل فرآیند تحلیلی این سامانه، این نیاز احساس شد که نتیجه محاسبات هم با مشخص کردن کارآمدترین و ناکارآمدترین کارمندان به شکلی تحلیل شده به مدیران کمک کند تا بدون هیچگونه سردرگمی نسبت به جایگزینی نیرو های ناکارآمد بپردازند و نیرو های کارآمد را مورد تشویق قرار دهند.

کارآمدترین و ناکارآمدترین های تیم خود را پیدا کنید

روند ترافیک مصرفی کارکنان خود در را لحظه به لحظه نظارت کنید

یکی از هزینه های سنگین سازمان ها و شرکت ها بحث ترافیک و پهنای باند مصرفی کارمندان است؛ ممکن است کارمندان شما بخش بزرگی از ترافیک شبکه سازمان یا شرکت شما را صرف کارهای شخصی و نامرتبط به کار کنند.
در این سامانه میزان ترافیک مصرفی بدست هر برنامه کاربردی و وبسایت مشخص است و از مصرف بیش از حد مجاز ترافیک جلوگیری شده و به کارمند و مدیر در این باره هشدار فرستاده می‌شود.

روند ترافیک مصرفی کارکنان خود در را لحظه به لحظه نظارت کنید

روند بهبود عملکرد کارمندان(بزودی)

در این سامانه افزون بر نظارت بر وضعیت فعلی کارمندان، وضعیت گذشته آنها با وضعیت فعلی هم مقایسه می‌شود تا اگر رشد یا پس رفتی در فعالیت کارمندان شناسایی شد، مدیریت از آن آگاهی پیدا کند و در سریعترین زمان ممکن نسبت به حل مسئله اقدام کند.

مشاهده روند بهبود کارمندان


ارتباط با ما

همیشه همراهتان هستیم.با ما تماس بگیرید.

پویش پرداز سرخ.
مشهد - بلوار فردوسی - مهدی ۱ - ساختمان صبا - واحد ۱
پشتیبانی :
۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰
۰۵۱۳۷۶۳۶۷۵۳
فکس : ۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

کارشناسان ما در جـهت ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین سامانه کارمند کنترل، همه روزه از ساعت 08:30 الی 17:30 آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سؤالات کاربران و مدیران محترم می باشند.

پشتیبانی تلگرام : @pooyeshpardazbot

تمامی حقوق نزد شرکت پویش پرداز سرخ محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب، قالب و ... پیگرد قانونی دارد !

هک تلگرام توریست اپ ردیاب خودرو